Meringer Kalisz

Meringer

Pessary ginekologiczne

W celu leczenia niektórych chorób ginekologicznych oraz urologicznych u kobiet stosuje się pessary pochwowe. Są one dostępne w szerokim wyborze w sklepie internetowym Meringer prowadzącym zaopatrzenie gabinetów ginekologicznych. Pessary to niewielkie krążki podobne do pierścieni i w innych kształtach, które wykonane są z tworzywa sztucznego, najczęściej z winylu czy silikonu medycznego bez uczulających dodatków, na przykład lateksu. Są one jednymi z najstarszych przyrządów medycznych, których początki datuje się na czasy starożytnego Egiptu. Również i teraz są one powszechnie stosowane w ginekologii w nowoczesnych odmianach, które są wygodne w stosowaniu i przy tym skuteczne.

Meringer Kalisz – oferta na pessary

Meringer Kalisz opinie pessaryPessary stosuje się przede wszystkim w celu korekcji obniżeń pochwy oraz macicy, a także w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu. Stosowane są też profilaktycznie w zapobieganiu niewydolności cieśniowo-szyjkowej u kobiet będących w ciąży. Są zakładane na szyjkę macicy w celu jej wzmocnienia, co zapobiega przedwczesnym porodom. Stosowane w ginekologii pessary są produkowane przede wszystkim z miękkiego silikonu lub materiału winylowego, co powoduje, ze są one komfortowe w noszeniu i przy tym zmniejszają ryzyko powikłań u kobiet. Są elastyczne w dotyku, dlatego dopasowują się do kobiecej anatomii, mogą być także samodzielnie zakładane lub wyjmowane bez powodowania dolegliwości bólowych. Jako że powodzenie terapii z użyciem pessarów jest zależne przede wszystkim od ich precyzyjnego dopasowania, w takim przypadku muszą być one indywidualnie dobrane. Pessary standardowe są oferowane w kilku wariantach rozmiarowych w kształcie pierścieni. Również oferowane są pessary kołnierzowe z membraną, które dodatkowo stabilizują pęcherz moczowy i cewkę moczową, pessary grzybkowe dla pacjentek z dużym sklepieniem pochwy, pessary ze zgrubieniami, które wywołują delikatny ucisk, a w ten sposób hamują niekontrolowany wypływ moczu, pessary kostkowe dla pacjentek, u których podczas intensywnego ruchu występuje niekontrolowany wyciek moczu. Wszystkie modele pessarów można zakupić w sklepie internetowym Meringer Kalisz. W związku z tym zadaniem lekarza ginekologa jest dopasowanie takich modeli, które będą sprawdzały się najlepiej u kobiety – dadzą je oczekiwaną ulgę w dolegliwościach, komfort na co dzień i jednocześnie będą dyskretne.

Opinie o sklepie Meringer

Sklep internetowy Meringer oferuje pessary także bardzo atrakcyjnych cenach, również w korzystnych pakietach dla swoich klientów. W asortymencie znajdują się artykuły najlepszych producentów, dostarczane już w ciągu 24h, z gwarancją satysfakcji. Dla firmy Meringer opinie są bardzo ważne, dlatego też jej pracownicy dokładają wszelkich starań, aby klienci zawsze byli zadowoleni z zakupów. Oferta jest stale uzupełniana o nowe modele artykułów ginekologicznych, a ich szeroki asortyment powoduje, że kupujący mogą zaopatrzyć się we wszystko, co potrzebne w gabinecie do codziennej pracy – wykonywania badań i zabiegów. Zapraszamy serdecznie na zakupy do firmy Meringer!