Pyffel Partners Kancelaria

Profesjonalne doradztwo finansowe

Dobranie odpowiednich rozwiązań w ramach finansów jest kluczowe dla przyszłości zarówno firmy, jak i domowego budżetu. Wtedy, gdy do podjęcia są decyzje mające duże znaczenie, warto zawsze konsultować się ze specjalistami – doradcami finansowymi, którzy wiedzą, w jaki sposób zaproponować klientom optymalną drogę postępowania w danym przypadku. W ten sposób ryzyko podjęcia katastrofalnych w skutkach decyzji jest minimalne. Usługi profesjonalnego doradztwa finansowego dla przedsiębiorców oraz dla klientów indywidualnych prowadzi Pyffel Partners Kancelaria Finansowa z szerokim doświadczeniem w tej właśnie płaszczyźnie. Jej oddziały dostępne są w Warszawie, Krakowie oraz we Wrocławiu. pyffel partners kancelaria  logoDostępny w Kancelarii zakres usług jest przede wszystkim skoncentrowany na doradztwie biznesowym, ale także wspiera ona klientów indywidualnych w podejmowaniu strategicznych decyzji w obszarze finansowym. Doradcy Kancelarii Pyffel Partners zapewniają każdemu ze swoich klientów pełne wsparcie – przed zasugerowaniem stosownych rozwiązań wykonują oni analizę sytuacji finansowanej danego klienta, w tym jego oczekiwane horyzonty finansowe, cele oraz podatność na ryzyko, a potem określają stosowną dla niego taktykę finansową i sylwetkę inwestycyjną. To powoduje, że dopasowanie właściwych produktów finansowych i inwestycyjnych jest jeszcze bardziej efektywne.

CEO Norbert Pyffel

Założycielem Kancelarii Pyffel Partners jest pan Norbert Pyffel. Jest on absolwentem wydziału ekonomii w Wyższej Szkole Handlu i norbert pyffel portraitPrawa w Warszawie, a swoją karierę rozpoczął w 2000 roku w sektorze finansów i ubezpieczeń w firmie Pramerica Życie TU SA. Obecnie nie tylko działa jako założyciel oraz Prezes Zarządu Kancelarii Finansowej Pyffel & Partners Sp. z o.o., ale jednocześnie jako współzałożyciel i członek Rady Nadzorczej Domu Aukcyjnego Abbey House SA, członek Rady Nadzorczej Art&Business Magazine SA, jest oprócz tego długoletnim członkiem organizacji Million Dollar Round Table, która zrzesza doradców ubezpieczeniowych. Usługi pana Norberta Pyffla są dostępne dla zainteresowanych klientów w warszawskim oddziale Kancelarii.

Pyffel Partners opinie o kancelarii

Swoim klientom biznesowym i indywidualnym Kancelaria Pyffel Partners udziela informacji dotyczących wszystkich rodzaju kredytów oraz metod pozyskiwania środków pozabankowo i bankowo, inwestowania nadwyżek finansowych i aktywów w oparciu o platformy dla funduszy inwestycyjnych, dla biznesu pyffel partners opinieoferuje wsparcie w nowych sytuacjach – procesy upadłościowe, fuzje, przejęcia, wejście na giełdę, natomiast dla osób prywatnych w zakresie audytu polis na życie oraz programów emerytalnych. Dodatkowo także świadczone są usługi w ramach optymalizacji podatkowej. Jakość została doceniona przez wielu klientów Kancelarii Pyffel Partners opinie o niej są tego najlepszym powiedzeniem. Wybrane opinie o Pyffel Partners są zaprezentowane na stronie internetowej Kancelarii.

Jeżeli potrzebujesz fachowej pomocy doradców finansowych, wtedy Kancelaria Pyffel Partners to optymalny wybór. Dzięki jej wsparciu twoje finanse będą zawsze przyszłościowe!