fototapeta w salonie

Odmień wnętrze swojego biura

Fototapety robią prawdziwą furorę w aranżacji wnętrz. Nic dziwnego – są stylowe, doskonale wykonane i dzięki nim można mieć na swojej ścianie absolutnie wszystko – ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia.

fototapeta w salonieW sklepach z fototapetami wybór jest tak szeroki, że bez problemu można znaleźć coś do własnego wnętrza. Zdjęcia są świetnej jakości i w doskonałej rozdzielczości, dzięki czemu nawet duża fototapeta, położona na całej ścianie pięknie się prezentuje i przyciąga spojrzenia.

W pomieszczeniach reprezentacyjnych, takich jak salon czy pokój dzienny, doskonale sprawdzą się fototapety do salonu miasta, zdjęciami budynków czy przyrody. Najlepiej, by taka fototapeta była duża, położona na całej ścianie – wtedy robi świetne wrażenie. W sypialni sprawdzą się natomiast stonowane kolory i spokojne widoki, co podkreśli przestrzeń relaksu i wypoczynku. Fototapety można położyć też w kuchni – na ścianie lub tylko na jej fragmencie. Doskonale będą się w tym przypadku prezentować zdjęcia jedzenia – owoców, warzyw czy świeżego pieczywa. Nowoczesne tapety są tak skonstruowane, że można je kłaść także w łazience. Są wodoodporne i nie trzeba obawiać się, że ulegną zniszczeniu pod wpływem działania pary wodnej.

fototapety do sypialniFototapety to także doskonałe rozwiązanie w przestrzeni biurowej oraz w różnego rodzaju punktach usługowych – pozwalają stworzyć klimat wnętrza i nadać mu indywidualny charakter. Fototapety do biura powinny być stonowane i nie przytłaczać wnętrza – przestrzeń, w której się pracuje nie może być zbyt krzykliwa pod względem aranżacyjnym. Nieco inaczej jest w przypadku punktów usługowych – gabinet fryzjerski, kosmetyczny, stomatologiczny czy klub nocny – każde z tych wnętrz aż się prosi, by położyć w nim na ścianach tapety tematyczne, związane z konkretną działalnością. Problemu z wyborem zdjęcia raczej być nie powinno – wybór w sklepach z fototapetami jest tak ogromny, że bez problemu można znaleźć taką tapetę, która spełni oczekiwania i będzie piękną ozdobą wnętrza.

Więcej informacji oraz bogata oferta fototapet dostępna jest na stronie firmy COLORAY.pl