hotel skalny w szczyrku

Czas wolny – gdzie na weekend?

Dokąd w góry? Do Szczyrku

Szczyrk z roku na rok staje się coraz bardziej popularny wśród turystów, którzy nie wyobrażają sobie wypoczynku gdzie indziej niż w górach. To pełne uroku miasto zapewnia przyjezdnym szereg atrakcji zarówno latem, jak i zimą.

Największym skarbem Szczyrku i okolic są, oczywiście, malownicze góry. Efektowny Beskid Śląski otacza miasto praktycznie z każdej strony. Przy umiejętnym wyborze hotelu można je podziwiać praktycznie codziennie, nie tylko wychodząc w trasę, ale też spoglądając przez okno.

Szczyrk swoja ofertę kieruje zarówno do osób, które poszukują spokojnego wypoczynku, jak i dla miłośników sportów zimowych, którzy najlepiej wypoczywają na górskich stokach. Wiele kilometrów tras zjazdowych, wyciągi orczykowe, trasy biegowe oraz przeznaczone do tradycyjnych wędrówek przyciągają do miasta wielbicieli gór w każdym wieku i o różnej kondycji.

hotel skalny w szczyrkuSpędzając urlop w Szczyrku możesz liczyć na szereg dodatkowych atrakcji – ciekawe imprezy, zarówno plenerowe, jak i odbywające się w lokalnych knajpkach i gospodach, świetne jedzenie, góralska muzyka, ogniska, kuliki i wciągające wydarzenia kulturalne. Atrakcji jest sporo o każdej porze roku, bez względu na to, czy przyjedziesz w środku lata czy na przełomie jesieni i zimy, w Szczyrku i okolicach na pewno nie będziesz się nudzić.

Aby urlop był w pełni udany, warto z odpowiednim wyprzedzeniem znaleźć dobry i sprawdzony hotel, który dba o gości kompleksowo. Komfortowe pokoje, świetna kuchnia oraz sporo atrakcji w razie niepogody – taki hotel to pewność, że spędzisz czas tak, jak sobie wymarzysz. Co więcej, wypoczynek w Szczyrku wcale nie musi być drogi, każdy bez problemu znajdzie w ofercie hotelowej coś na miarę swoich oczekiwań oraz możliwości finansowych. Więcej informacji dotyczących wypoczynku w Szczyrku znajdziesz na stronie: www.hotelskalnyszczyrk.pl.