snake-lampa-wiszaca

Ciekawe lampy do biura

Lampy, które Cię zachwycą!

W sklepach z oświetleniem wnętrz możesz znaleźć mnóstwo designerskich lamp. Wśród nich również czekają na ciebie takie, które w ogólnie nie przypominają tego, co zwykle kojarzymy z lampą. To właśnie one są wybierane coraz chętniej – nie tylko zapewnią odpowiednie oświetlenie po zmroku, ale również będą oryginalnym dodatkiem. Chociaż ich ceny nie zawsze zachęcają do zakupu, to jednak warto o nich pomyśleć, gdy liczy się ostateczny efekt.

Wiele unikatowych artykułów oświetleniowych czeka w ofercie włoskiego producenta Azzardo. To między innymi lampy takie jak Azzardo Comet, która składa się z luźno spadających kuleczek, które pięknie odbijają światło. Azzardo 3D to z kolei lampa, która sprawia wrażenie, jakby wykuto ją z lodu.

Inne propozycje, na które warto zwrócić uwagę, to Maxlight Bilbao wykonana ze skręconych elementów szklanych, które tworzą wiszącą konstrukcję, czy lampa Maxlight Galactica z nieregularnych kulek ze szkła lustrzanego, które zwisają z podstawy. Ideal Lux Corallo to z kolei lampa przypominająca w kwiat o długich płatkach, w którego środku znajduje się żarówka.

Kilka ciekawych modeli lamp:

lampa wisząca Moonlight

maxlight-moonlight-lampa-wiszacafotografia: http://www.galerialamplumo.pl/glowna/639-maxlight-moonlight-white-lampa-wiszaca.html

 

lampa wisząca Snake

snake-lampa-wiszaca

fotografia: http://www.galerialamplumo.pl/lampy-wiszace/2-lampa-wiszaca-snake-2.html

plafon Quince

azzardo-quince-plafon

fotografia:  http://www.galerialamplumo.pl/plafony/204-azzardo-quince-50-plafon.html

lampa wisząca Brina 4  

azzardo-brina-4-lampa-wiszaca

fotografia: http://www.galerialamplumo.pl/lampy-wiszace/400-azzardo-brina-4-lampa-wiszaca.html

lampa wisząca Soul 3

azzardo-soul-3-lampa-wiszaca

fotografia: http://www.galerialamplumo.pl/lampy-wiszace/8-azzardo-soul-3-lampa-wiszaca.html

Wiele innych modeli znaleźć można w sklepie internetowym Galeria Lamp LUMO – wśród nich na pewno natrafisz na takie, które od razu zachwycą cię i zapragniesz mieć je w swoim domu. Takie lampy najlepiej sprawdzają się w dużych pomieszczeniach, które nie są przeładowane meblami i dodatkami – wtedy można w pełni wyeksponować ich piękno.